Aşırı Sıcak / Soğuk İklimler

Ürünleri -50°C den +50°C ye kadar ortamda soğuk tutarız

Carrier Transicold aşırı düşük ve yüksek ortam sıcaklıkları için yüksek kapasiteli ısıtma ve soğutma sağlayabilen çok çeşitli ürünler dizayn etmiştir.

Carrier Transicold geniş yelpazede ürün çeşitleri sunar; tekli yada çoklu sıcaklık gereksimi olan kamyonlarda +50 °C ye kadar olan sıcaklıkların zorluklarını karşılama amaçlı, kamyonlar için Oasis , ve treyler için X4,

Yüksek soğutucu kapasitesi

Yüksek sıcaklığın bulunduğu hava koşullarında, soğuk zinciri sürdürebilmek diğer yerlere göre daha önemlidir. Bizim çeşitlerimiz eşsiz bir kapasite ve sabit hava akımı oluşturur.

Yüksek ortam sıcaklıkları için tasarlanmış

Dayanıklılık: Aerodinamik tasarımı güvenilirlik ile birleştiren Carrier Transicold’un iki seriside sert koşullara karşı sağlam ve dayanıklı malzeme ile dizayn edilmiştir. Tüm bileşenler aşırı iklim sıcaklıkları altında UV ve kimyasal dayanıklılık testlerinden geçmiştir.

Düşük ortam sıcaklıkları

Serin tutmak için ısı kullanılır. Carrier Transicold aşırı düşük ortam koşullarında güvenilir çalışma için yüksek kapasiteli elektrik ve sıcak su ısıtma özelliğine kamyonlara Supra çeşitlerini Nordic sürüm ile sunmaktadır. E-Drive tüm elektirik teknolojisi treyler için geleneksel soğutma devresine dayanan sistemin aksine sabit ısıtma kaynağı sağlar. Aşırı derecede düşük ortam sıcaklıkları için, a traditional refrigeration system’s outlet condenser is exposed to the cold, and therefore cannot produce enough heat inside the trailer to overcome the ambient temperature. The Vector sisteminin ısıtma özelliği soğutma kapasitesinden ayrılır ve 9,000 Wattlık ısıtma kapasitesi ile Vector 1950 lider konuma gelir. Buna ek olarak, motor havalandırma ısıtıcı aksesuarı motor havalandırma içinde oluşabilecek don ve ya buzu önler. Isı soğutucu sıvı kullanılarak yapılır. Soğuk ortam derecelerinde kolayca yeniden çalışmaya olanak sağlar. Soğuk iklimlerde filter seviyesinde yakıt donmasını önleyen bir başka yakıt ısıtıcısıda bulunmaktadır. Düşük sıcaklıklara ulaşıldığında ısınmaya başlar ve kolayca yeniden başlamasına olanak sağlar.