Ecza Taşımacılığı

Bütünlüğe kapsamlı bir yaklaşım

İlaç dağıtımına odaklanma " Beşeri Tıbbi Ürünlerin İyi Dağıtım Uygulamaları Rehberi " ( 94 / C 63/03 ) yeni bir bölüm , " Ulaşım Kalite ve Dürüstlük " Avrupa Komisyonu'nun yayını izler. Belge beşeri taşınan herhangi bir ilaç kalitesini ve bütünlüğünü tehlikeye atabilecek koşullara maruz kalmadığını göstermek için karayolu taşımacılığı filoları gerektirir.

Carrier soğutucu üniteleri, aksesuarları ve servisleri arası bütünlük

Carrier Transicold ideal olarak bu görev için uygundur, ürün ve hizmetlerin bir paket halinde tavsiye ederek müşterilerinin bu yöndeki gereksinimlerini karşılamaya yardımcı olmaktadır.

Şirket bu uygulamalar için bir dizi yüksek güçte üniteler önerir , Treyler için Vector™ 1950 ,Vector 1950 MT ve Vector 1550.; Kamyonlar için Supra 1250 ™ , 1250 MT ve Supra 850 , 850 MT sistemleri; Hafif ticari araçlar için tek ve çok sıcaklık seçenekleri olan Pulsor ™ serisi .

Yüksek performanslı soğutucu üniteleri, panelvanlardan en büyük treylere kadar olan ticari araçlarınızı ihtiyaçlarınız doğrultusunda en iyi şekilde kanıtlanmış sistemleriyle donatmak için hazırdır.

Carrier Transicold üniteleri ürün bütünlüğü sağlayarak ihtiyaçlarınızı daha iyi karşılamak için uygun bir aksesuarla birleştirmenizi önerir. Örneğin DataCOLD™ çeşitleri yolculuk boyunca sıcaklığı kayıt eder ve the COLDTrans™ sistemi ile online olarak takip edilmesine olanak sağlar. Ayrıca Cihanıza, bağlı olduğu depodaki yakıt azalınca sürücüye uyarı veren sensörler yerleştirip beklenmedik otomatik sistem kapatmalarına karşıda koruyabilirsiniz.

Bütün bunları geniş çaplı satış-sonrası servisimiz ile birleştirebilirsiniz. Bunlar: oneCALL™ 24/7 servisi, EverCOLD ™ tamir ve koruyucu bakım sözleşmeleri, yıllık sıcaklık sensörü kalibrasyonu yapilmasi için Avrupa, Ortadoğu ve Afrika genelinde 600'den fazla servis merkezlerine erişim ve 2.000 teknisyen hazırdır.

Ayrıca Carrier Transicold soğuk zincir servisinin izlenebilmesi, takip edilebilmesi ve sıcaklığa karşı hassas ürünlerin kalitesinin korunabilmesi için izlenebilirlik çözümleri ve danışmanlık servisi sunar. Aracın termal haritalama sistemi dahil olmak üzere bu hizmet, Sensitech Inc., UTC İnşaat & Endüstriyel Sistemler bir parçası aracılığıyla kullanılabilir.