Şehir

Doğal sorumluluğunu göster

Kensel alanlarda büyüyen çevre kaygıları

Avrupada belediyeler kalabalık yerleşim alanlarında meydana gelen trafik sıkışıklığı, hava kirliliği ve gürültü konusunda artan rahatsızlıkları ele almaktadır. Yönetmelikler katılaşmaya başladıkça (düşük emisyon alanları ve PİEK sertifikası), Carrier Transicold özellikle çevreye duyarlı taşıma uzmanlarının kentsel alanlarda iş yapmanın zorluklarını üstesinden gelmede yardımcı olmak için kapsamlı ve yenilikçi çizgisi ile, çevre dostu çözümler üretmektedir.

Bizim Çözümümüz :

Vector 1550 City, Gece teslimatları için PİEK sertifikalı ünite

60 desibelin altında ses üreten ve standart yüklemeden faydalanan Vector 1550 City standart treyler olarak aynı montaj noktalarını ve ön duvar açılımını kullanır.Özel bir çalışma gereksinimi duymaksızın yükleme işlemleri diğer Vector çeşitleri içinde aynı kalır.

Vector 1950 City, çoklu sıcaklık özelliği

Vector 1950 City Avrupa’nın en güçlü ses azaltıcı PIEK yönetmeliğine uygundur. Vektör 1950 City Vektör 1550 City ile aynı etkinlikleri taşır. Taşıyıcılar, perakendeciler, karoserciler, sürücüler ve genel nüfus başta olmak üzere etkin bir tedarik zinciri oluşturur. Gece teslimatlarına olanak sağlar ve gürültü, trafik sıkışıklığı, yol güvenliği ve kirlilik açısından, kentsel ve hassas alanlarda dağıtım zorluklarının birçoğunun üstesinden gelir.

Supra City, sessiz teslimatlar için Vector deneyimlerinden yararlanılmıştır

Piek uyumlu Sertifikalı, Supra City sessiz teslimat ve verimli tedarik zinciri için tam bir esneklik sunuyor. Çoklu sıcaklık sürümü mevcuttur, Supra City standart Supra serisinin soğuk zincir performans ve güvenilirlik özelliklerini taşır.

Supra City Z, sıfır motor soğutucu ünitesi

Supra City Z sıcaklık hassasiyeti olan ürünlerin şehir ve düşük emisyon bölgelerinde taşınmasına olanak sağlar ve soğuk zincir korumasından ödün vermeden çevreye etkilerini azaltır.

Dizel motorun çıkartılması ile Supra city z ünitesi gücünü kamyon motorunun PTO suna bağlı hidrolik pompadan alır ve soğutma ünitesine yerleştirilmiş hidrolik motora güç sağlar.