Supra 450

Supra 450 1Tüm dağıtım ihtiyaçlarınız için çözüm

Firigorifik kasalar için SUPRA çeşitleri

YARARLARI

  • Sabit evaparator hava debisi
  • Sağlam dizayn
  • Yüksek güvelinirlik
  • Alçak ses
  • Yüksek soğutma performansı

SUPRA birçok kapı açılımı gerektiren dağıtım ortamları için geliştirilmiştir. Operasyonunuzdaki zorluklara karşı Supra serisinin yüksek performansına güvenebilirsiniz.

SUPRA çeşitleri her ayar derecesinde üstün sıcaklık düşürümü ve kontrölü sağlar. Bu performans motor hızından bağımsız, elektirikli sabit hava akımı sağlayan çok çeşitli evaparatörler ile gerçekleştirilir .SUPRA çeşitleri tüm kamyon üstü çok bölmeli kasa uygulamalarında gelişmiş yük koruması sağlar.

YÜKSEK KAPASİTE

3 yüksek kapasiteli modelleriyle geliştirilmiş, SUPRA çeşitleri 12 000 Watt’a kadar mevcuttur. Yeni fanlar hava debisini, hızlı sıcaklık iyileştirme ve yönetilmesi konusunda 24% arttırmıştır. 7 mm kondenser ve küçük kompressör kullanımı ile WATT başına düşen düşük yakıt tüketimi ünitelerin verimliliğini arttırmıştır.

SAGLAM DİZAYN

Building on hundreds of thousands of operating hours, SUPRA demonstrates a robust design both for aesthetics (strong composite material) and components (easy start) to extend the unit lifetime and reduce downtime. Bakım zamanı da kolay erişilebilirlik sayesinde en iyi düzeye getirilmiştir.