Xarios 500

Xarios 500Panel vanlar ve orta ölçekli frigorifik araçlar için secenekler

YARARLARI

  • Az yer kaplayan evaparatör ile daha fazla yükleme hacmi
  • Yeni nesil fan ve gelişmiş elektronik kontroller sayesinde yüksek güvenilirlik ve uzun ömür

XARIOS çeşitleri motordan tahrikli üniteler olup panel van ve kamyonetler için eşsiz bir çeşitlilik sunar. Dizaynı taze ve dondurulmuş gıdaların bir ve ya birden fazla sıcaklık gerektiren ortamlarda, 8 ila 45 m3 hacimli araçlarla taşınmasına olanak sağlar.Motordan tahrikli ve elektirik motorlu modelleri mevcuttur.

SOĞUK ZİNCİR İHTİYACI

R404A soğutucu akışkana sahip XARIOS, -20 ° C ile + 30 ° C arasındaki sıcaklıklarda taşıma yapmak için farklı kapasitelerde geniş bir ürün yelpazesi sunar. İnce evaparatörler,MXV 850 dikey evaparatör dahil, çoklu sıcaklık yapılanmalarında çoklu ürün taşınmasına olanak sağlar.

DÜŞÜK KULLANIM MALİYETİ

Performans ve operasyon maliyetleri arasında optimum dengede çalıişan xarıos serisi hızlı ve kolay monte edilebilme özelliği yanında, hafif ve az yer kaplayan evaparatörleri ile kasa içine yükleme kolaylığı sunar. Ayrıca bakım parçalarının kolay erişilebilirliği sayesinde çok kısa sürede bakımı yapılabilir

SÜRÜCÜ KONFORU

Çevre etkisini en aza indirgemek ve sürücünün rahatını arttırmak için, XARIOS çeşitleri düşük ses seviyesi gösterir. Kolay kullanımlı kabin içi kumanda , otomatik olarak araçtan tahrikli yada elektirik motorlu cihazın kullanımını sağlar. Ünitelerin kondenserlerinin ve evaparatörlerinin dış yüzey kaplamaları tamamen geri dönüşümlüdür.